See, kas duššiotsikut saab tavapäraselt kasutada või mitte, mõjutab otseselt isiklikku kodust elukogemust. Kui dušiotsast väljuv vesi on väike, peate põhjuse õigeaegselt leidma ja seejärel parandama. Kas tead, kuidas dušiotsiku survet tõsta ja kuidas dušiotsik nii väike on? Vaatame nüüd koos.
一. Kuidas dušiotsast survet avaldada
Dušiotsik on väikese veeväljundiga ning sellele saab paigaldada rõhutõstepumba või võimendi funktsiooniga dušiotsiku. Lisaks, kui vee sisselaskeklapp avatakse liiga väikeseks, on dušiotsikul väike veeväljund. Sel ajal tuleb vee sisselaskeventiil avada suuremalt ja dušiotsiku paigaldusviisi tõttu põhjustab see ka dušiotsa väikese vee väljalaske, seega veenduge, et see oleks läbipaistev.
二. Mis viga on selles, et dušiotsast tuleb väike vesi?
1. Kui dušiotsa vee väljund on muutunud väiksemaks, saate kõigepealt suhelda oma naabritega, et näha, kas kõigi veekogus on vähenenud. Kui jah, siis on probleem veetoruga. Võtke õigeaegselt ühendust vee-ettevõttega, et see korraldaks asjaomastel töötajatel hoolduse, et see ei mõjutaks igapäevast kasutamist.
2. Kui teie enda dušiotsiku vee väljavool on väike, kontrollige, kas boileriga ühendatud vee sisselaskeventiil on avatud. Kui seda vaid veidi avada, mõjutab see veevoolu. Sellisel juhul keerake lihtsalt vee sisselaskeklappi ja avage see maksimaalselt. Kõrgetel korrustel elavad kasutajad saavad valida, kas paigaldada võimendipumba.
3. Kui ostetud dušiotsiku kvaliteet ei ole väga hea, võib see kergesti kahjustada sisemisi komponente, mille tulemuseks on ebaühtlased ühenduskohad, mille tulemusena tekib vähem vett. Lisaks, kui installimisel on probleeme, põhjustab see ka tavakasutuse. Seetõttu pöörake sellistele probleemidele erilist tähelepanu ja võtke õigeaegselt ühendust ehitustöötajatega.
Mis puudutab seda, kuidas dušiotsa survet tõsta ja kuidas dušiotsik nii väike on, siis tutvustan seda siin esmalt. Kas sa saad aru? Põhjuseid, miks dušiotsas on vähe vett, on mitu. Probleemi põhjust on vaja hoolikalt kontrollida ja seejärel välja kirjutada õige ravim, et tagada selle normaalne kasutamine hilisemal perioodil.