Kuidas dušiotsikut puhastada? Nõuanded dušiotsikute hooldamiseks?
- 2021-09-17-
Üldised majapidamised paigaldavad dušid, kuid dušitüübid on erinevad ning erinevad stiilid ja kaubamärgid on erinevad, seega peame duššide kohta natuke aru saama ja dušše kasutatakse pikka aega. Kui on ummistumise probleem, kuidas puhastada dušiotsikut? Millised on dušiotsiku hooldusmeetodid?
一. Kuidas dušiotsikut puhastada
1. Dušiotsik suunab veesamba mitmest vee väljalaskeavast kõrvale, mis vähendab mõju nahale ja võib saavutada ka massaažiefekti. Koristamisel võid kasutada enda ümber olevaid väikeseid esemeid, näiteks tikkimisnõelu õmblemiseks. Torgake nõelad ükshaaval igasse väljalaskeavasse, et katlakivi väljalaskeava siseseinalt maha kukuks, seejärel valage vesi vee sisselaskeavast otsikusse, raputage ja valage vesi välja, et kaal saaks täielikult puhastatud. .
2. Abiks saame kasutada valget äädikat. Spetsiifiline meetod on panna väike kogus vee ja valge äädika segu sobiva suurusega kilekotti, seejärel mähkida otsik ja siduda ülemine osa nööri või kummipaelaga. Siin on põhimõte, et äädikas võib kaltsiumkarbonaati lahustada.
3. Galvaanilise pinnaga vihmutite puhul peame lisaks puhastamisele tähelepanu pöörama ka pinna igapäevasele hooldusele. Peame pinna pärast kasutamist puhtana hoidma. Tihti kasutame pinna pühkimiseks jahuga määrdunud pehmet lappi ja loputamiseks veega, et pind jääks sile ja pikendaks kasutusiga.
二. Kuidas dušiotsikut hooldada
1. Veevarustusvoolikut on soovitatav kontrollida või vahetada iga 1-2 aasta tagant. Kuigi veevooliku vahetamine pole keeruline ülesanne, on kõige parem jätta see kinnisvara või professionaali hooleks. Lisaks pöörake voolikut alguses või hiljem vahetades tähelepanu sellele, kas töötaja on seinale nurkventiili paigaldanud.
2. Dušiotsiku tööea tagamiseks on kõige parem hoida see vannitoasoojendist eemal, kui see on paigaldatud, ja kaugus vannitoa küttekehast on üle 60 cm ning kasutada sageli pehmet lappi vähe jahu dušipinna pühkimiseks, et see püsiks nagu Uus.
3. Dušipinna puhtana hoidmiseks pühitakse pind sageli jahuga pehme lapiga, seejärel loputatakse veega, et pind jääks sile; kasutage dušipinna küürimiseks hambapastaga niisutatud hambaharja, nagu hambaid pestes. 3 Loputage minut aega puhta veega ja kuivatage.